Nissan NV200
1.6 Benzine + Airco | Geïsoleerd | Zeer mooi
Direct kopen, basisprijs: € 9.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.999,-
LEASEPRIJS: € 164,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.999,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan NV200 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Benzine + Airco | Geïsoleerd | Zeer mooi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 3 mei 2012 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 232.043 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 164,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-VVN-08 |
| Motorinhoud: | 1.597 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 757 kg |
| Gewicht: | 1.243 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 1.860 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Apple CarPlay
- Bluetooth
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rubber mat in laadruimte